Геймерські крісла дуже популярні не тільки серед молоді, але і людей середнього віку, які проводять вечори в комп'ютерних баталіях. Незручна поза в грі перенапружує м'язову систему, викликаючи роздратування
Ігрове комп'ютерне крісло COMBO (КОМБО) має такі характеристики:
- враховує параметри тіла спинку, яка може випрямлятися, опускатися, дозволяючи багаторазово змінювати просторову орієнтацію
- більш широкі і пружні підлокітники дають короткочасний відпочинок кистей рук, поки завантажується новий етап на екрані
- крісло комп'ютерне ігрове – це збільшена по висоті спинка з м'яким підголовником виключає необхідність постійно сидіти, нагнувшись вперед
- сучасна конструкція газ-ліфта, завдяки якій крісла геймерські ігрові легко модифікуються під будь-яке зростання
Орієнтуючись на дешеву ціну, не забувайте, що крісла для комп'ютера ігрові COMBO (КОМБО) можуть виявитися неякісними через невідомого виробника. Ми спеціалізуємося на даній темі і дотримуємося всі технологічні нюанси виготовлення
Характеристики:
- Ширина сидіння: 510 мм
- Глибина сидіння: 480 мм
- Висота сидіння в опущеному положенні: 450 мм
- Висота сидіння в піднятому положенні: 560 мм
- Висота виробу в нижньому положенні: 1145 мм
- Висота виробу у верхньому положенні: 1275 мм
- Висота підлокітників у піднятому положенні: 800 мм
- Висота спинки: 695 мм
- Габаритна глибина: 735 мм
- Габаритна ширина: 650 мм
- Діаметр бази: 704 мм
- Пневматика так
- Механізм гойдання так
- Ролики: пластмаса
- Гарантія 12 міс
Механизм: Tilt:


- Вільне гойдання
- Регулювання сили відхилення залежно від ваги користувача
- Фіксація спинки у вертикальному положенні
Механізм ANYFIX +285 грн:


- Вільне гойдання
- Можливість фіксації спинки під будь-яким кутом
- Регулювання сили відхилення
Ролики:
Жорсткі пластикові ролики підходять для лінолеуму і килимових покриттів (Стандартна комплектація)
Ролики для паркету. Ролики з гумовим покриттям захищають паркет і ламінат від подряпин (комплектуються за додаткову плату +54 грн/комплект 5 шт)
Оббивка: ціна може змінитися залежно від обраного матеріалу оббивки. Ціну уточнюйте у менеджера під час замовлення.
Оббивка 1: Чорний
Зверніть увагу: оббивка 1 завжди чорного кольору, її матеріал залежить від обраного матеріалу оббивки 2
Оббивка 2:

- Склад:
- основа: 75% поліефір, 25% бавовна;
- верхній шар: 100% поліуретан
- Щільність: 415 г/м2
- Зносостійкість: 40 000 циклів Martindale
- Стійкість до впливу світла: 4+ (EN ISO 105-B02)
- Негорючість: BS EN 1021 1&2:2006

- Склад: 100% поліестер
- Щільність: 225 г/м2
- Зносостійкість: 25 000 циклів Martindale
- Стійкість забарвлення до тертя: UNE-EN ISO 105-X12 (сухий: 4-5; мокрий: 4)
- Стійкість до впливу світла: 5-6 (ISO 105-B02:2014)
- Негорючість: BS 58 52
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
Постачання: Крісло постачають у розібраному вигляді в заводському пакуванні, послуги зі збирання в ціну не входять
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 65 см |
| Глибина крісла | 73.5 см |
| Висота з урахуванням спинки | 114 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Висота спинки | 69.5 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник | 2 (шт) |
- Ціна: від 7 755 ₴










Відправка з 26 квітня 2026

