Органайзер для хімії та інструментів AK-609
- Виробник: BeeHome Akay

- Країна-виробник: Туреччина
- Тип: органайзер переноска
- Арт: AK-609
- 3 відділення
- Підходить для зберігання побутової хімії, витратних матеріалів, інструментів або інших дрібних речей
- Органайзер виготовлений із високоякісного пластику виробництва Туреччина
- Практичний і компактний контейнер для зберігання стане в пригоді будь-якій господині на кухні, а господареві в гаражі
- Колір: Фіолетовий
- Розмір: 32*22*19 см (глибина комірок 13 см)
- Стан Новий
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від параметрів Вашого монітора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 3 |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 19 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Виробник | BEE HOME |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Контейнер |
| Основні атрибути | |
| Основний колір | Фіолетовий |
| Стан | Нове |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴
- Спосіб упаковки: Не має індивідуального паковання, під час пересилання перевізниками потрібне додаткове паковання (згладжується з Менеджером)




