Кабінет керівника Split (Спліт) №1
До складу комплекту не входять: Комп'ютерні крісла та оргтехніка!
Меблі виготовлені з ДСП
До складу комплекту входить:
- секція меблева С-601 х 3 шт (2095х400хh2095)
- двері щитові С-701 х 2 шт (898хh2063)
- двері скляні С-812 х 2 шт (448хh1399)
- двері щитові С-703 х 1 шт (898хh663)
- стіл письмовий С-202 х 1 шт (2200х1060хh760)
- стіл для засідань С-203 х 1 шт (2600х1260хh760)
Основні кольори ДСП (стільниці, фасади тумб, двері шкофів, ТОПи): Дуб кам'яний, Венге магія, Горіх селект кам'яний, Горіх селект кам'яний



Додатковий колір ДСП (корпуси меблевих секцій, тумб, шаф): Чорний

Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від параметрів Вашого монітора
Постачається в розібраному вигляді в заводській упаковці. Нагороди зі складання в вартість виробу не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Переговорний стіл | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 220 см |
| Глибина столу | 106 см |
| Висота столу | 76 см |
| Габаритні розміри переговорного столу | |
| Довжина переговорного столу | 260 см |
| Ширина переговорного столу | 126 см |
| Висота переговорного столу | 76 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опори столу | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 115 000 ₴




