Кабінет керівника Premier (Прем'єр) No1
До складу комплекту не входять: Комп'ютерні крісла й оргтехніка!
Меблі виготовлені з ДСП
До складу комплекту входить:
- стол П-106 х 1 шт (2000х905хh750)
- тумба приставна П-410 х 3 шт (1100х500хh750)
Матеріал:
- стільниця виготовлена з ДСП 38 мм (колір: Горіх Тієполо, Дуб нагано, Дуб золотий, Венге магія)




- боковини стола виготовлені з ДСП 18 мм (колір: Горіх Тієполо, Дуб нагано, Дуб золотий, Венге магія)




- крайка елементів — профільна фрезерування, пофарбована в колір покриття ударостійким лаком
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
Поставляється в розібраному вигляді в заводській упаковці. Послуги зі збирання у вартість виробу не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Сервісна тумба (тумба помічник) | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 200 см |
| Глибина столу | 90.5 см |
| Висота столу | 75 см |
| Габаритні розміри сервісної тумби | |
| Ширина тумби | 110 см |
| Глибина тумби | 50 см |
| Висота тумби | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опори столу | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 45 390 ₴





