Кабінет керівника Flex (Флекс) №1
До складу комплекту не входять: Комп'ютерні крісла та оргтехніка!
Меблі виготовлені з ДСП
В склад комплекту входить:
- секція меблева Ф-602 х 3 шт (900х400хһ1433)
- двері скляні Ф-802 х 2 шт (898хһ1399)
- двері щитові Ф-702 х 1 шт (898хһ1399)
- декоративні боковини Ф-510 х 1 шт (18х490хһ1503)
- стіл Ф-108 х 1 шт (1950х900хһ750)
- двері щитові Ф-702 х 1 шт (898хһ1399)
- кришки декоративні Ф-507 х 1 шт (2700х420хһ40)
Кольори ДСП: Горіх Тієполо, Дуб нагано, Дуб золотий, Сірий, Венге магія





Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
Поставляється в розібраному вигляді в заводській упаковці. Послуги зі збирання у вартість виробу не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Шафа для документів | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Колір | Сірий |
| Опори столу | ДСП |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 195 см |
| Глибина столу | 90 см |
| Висота столу | 75 см |
| Габаритні розміри шафи для документів | |
| Ширина шафи | 90 см |
| Глибина шафи | 40 см |
| Висота шафи | 143.3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 50 000 ₴






