Письмовий стіл керівника (1400x720) М-117
Матеріал: ДСП
Характеристики:
- Ширина: 1400 мм
- Глибина: 720 мм
- Висота: 750 мм

Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі в залежності від налаштувань Вашого монітора
Поставляється в розібраному вигляді в заводській упаковці. Послуги по збірці у вартість виробу не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 75 мм |
| Глибина столу | 72 мм |
| Ширина столу | 140 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | На вибір |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Тип меблів | стіл |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 566,68 ₴



Відправка з 08 травня 2026

