Кабінет керівника Verona (Верона) No3
На кабінет керівника Верона можливе знижка от 2% до 10%
Ціни на сайті вказані без знижок!
До складу комплекту не входять: Комп'ютерні крісла й оргтехніка!
До складу комплекту входить:
- стол письмовий Вр.СР01 (Д-1800 мм, Г-900 мм, В-750 мм) — 1 шт.
- фасади скляні РСТ6.6 (Д-900 мм, Г-5 мм, В-1289 мм) — 1 шт
- фасади щитові ВР.РХ12 (Д-900 мм, Г-18 мм, В-1289 мм) 1 шт
- секція меблева ВР.СМ02 (Д-900 мм, Г-430 мм, В-1320 мм) - 2 шт
- тумба креденс ВР.ТУ01 (Д-1600 мм, Г-460 мм, В-940 мм) - 1 шт
Паковання:
- вага упаковки: 333.6 кг
- об'єм упаковки: 1.81 куб.м
Опис:
- стільниці, топи тумб і шаф, боковини столів, накладки виготовлені з МДФ (Італія) завтовшки 25 мм і 30 мм
- полиці в секціях виготовлені з ДСП виробництва компанії "Kronospan" завтовшки 25 мм
- корпусу тумб, шаф, секцій виготовлені з ДСП виробництва компанії "Kronospan" завтовшки 18 мм. Задні стінки шаф і меблевих секцій виготовлені з ДСП виробництва компанії "Kronospan" 18 мм. Торці елементів із МДФ, оброблені профільним фрезеруванням і покриті ударостійким лаком
- торці елементів із ДСП, обклеєні протиударною ПВХ крайкою завтовшки 0,45 мм
- ручки шаф і тумб металеві L = 128 мм
- опори приставних столів металеві діаметром 80 мм регульовані
- опори столів і шаф регульовані
- скло тоноване сірого кольору завтовшки 4 мм
- фасад скло в алюмінієвій рамці
- напрямні для висувних ящиків — роликові "Sambox"
Матеріал:
- стільниці виготовлені з МДФ 46 мм (колір: Горіх Селект або Дуб кам'яний)

- боковини виготовлені з МДФ 30 мм (колір: Горіх Селект або Дуб кам'яний або чорний)

- крайка елементів із МДФ — профільна фрезерування, пофарбована в чорний колір або в колір МДФ покриття ударостійким лаком
- ніжки столу регульовані
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
Поставляється в розібраному вигляді в заводській упаковці. Послуги зі збирання у вартість виробу не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Сервісна тумба (тумба помічник) | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Стільниця | МДФ |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 180 см |
| Глибина столу | 90 см |
| Висота столу | 75 см |
| Габаритні розміри сервісної тумби | |
| Ширина тумби | 160 см |
| Глибина тумби | 46 см |
| Висота тумби | 94 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 80 000 ₴







