Меблі переговорів Verona (Верона) №10
На кабінет керівника Верона можливе знижка от 2% до 10%
Ціни на сайті вказані без знижок!
До складу комплекту не входять: Комп'ютерні крісла й оргтехніка!
До складу комплекту входить:
- конференц-стіл ВР.СЕ01 (Д-2600 мм, Г-1000 мм, В-750 мм) 1 шт
- тумба креденс ВР.ТУ01 (Д-1600 мм, Г-460 мм, В-940 мм) 1 шт
Паковання:
- вага упаковки: 232.2 кг
- об'єм паковання: 1.61 куб.м
Опис:
- стільниці, топи тумб і шаф, боковини столів, накладки виготовлені з МДФ (Італія) завтовшки 25 мм і 30 мм
- полиці в секціях виготовлені з ДСП виробництва компанії "Kronospan" завтовшки 25 мм
- корпусу тумб, шаф, секцій виготовлені з ДСП виробництва компанії "Kronospan" завтовшки 18 мм. Задні стінки шаф і меблевих секцій виготовлені з ДСП виробництва компанії "Kronospan" 18 мм. Торці елементів із МДФ, оброблені профільним фрезеруванням і покриті ударостійким лаком
- торці елементів із ДСП, обклеєні протиударною ПВХ крайкою завтовшки 0,45 мм
- ручки шаф і тумб металеві L = 128 мм
- опори приставних столів металеві діаметром 80 мм регульовані
- опори столів і шаф регульовані
- скло тоноване сірого кольору завтовшки 4 мм
- фасад скло в алюмінієвій рамці
- напрямні для висувних ящиків — роликові "Sambox"
Меблі виготовлені з МДФ, ДСП
- колір: Горіх Селект або Дуб кам'яний або чорний)

- крайка елементів із МДФ — профільна фрезерування, пофарбована в чорний колір або в колір МДФ покриття ударостійким лаком
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
Поставляється в розібраному вигляді в заводській упаковці. Послуги зі збирання у вартість виробу не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Сервісна тумба (тумба помічник) | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Стільниця | МДФ |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 260 см |
| Глибина столу | 100 см |
| Висота столу | 75 см |
| Габаритні розміри сервісної тумби | |
| Ширина тумби | 160 см |
| Глибина тумби | 46 см |
| Висота тумби | 94 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 73 872,72 ₴




Відправка з 13 травня 2026

