Ліжко двоярусне Ірис

Характеристики:
- тип: двоярусні ліжка
- ширина спального місця: 80, 90 см
- довжина спального місця: 190, 200 см
- розмір спального місця: 80х190, 90х190, 80х200 або 90х200 см (на Ваш вибір)
- гарантія 18 місяців
- Матеріал: прокатна сталь
- Фарбування: порошкове, стійке до подряпин
- Габарити: +70 мм до спального місця
- Відстань від підлоги до основи: 260 мм
- Відстань між ярусами: 963 мм
- Висота: 1680 мм
- Сходи: двостороння орієнтація
- колір покриття:
- білий, беж, коричневий, чорний оксамит, чорний глянець)
- чорне / срібло, чорне золото, чорна / мідь, білий / срібло, білий / оксамит +421 грн
- жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото, бордо +826 грн
Додаткові опції:
- Металеві трубки (крок 8 см): стандартна ціна
- ДВП підкладка: +897 грн
- Посилені металеві трубки (крок 4 см): +1447 грн
- Букові ламелі (крок 5 см): +1447 грн
- Вартість покриття металу кольором від 421 грн
- Ящик підкатний ((1800х500х250 мм) чорний, яблуня, беж, білий): 3419 грн



Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі в залежності від налаштувань Вашого монітора
Поставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. Послуги по зборці у вартість не входять вироби
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 197 см |
| Ширина ліжка | 87 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 168 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | метал |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 630,90 ₴









Відправка з 12 травня 2026

