Ліжко подіум "Санрайз"

Ліжко подіум "Санрайз" двоспальна призначена для подружжя. Вони унікальні тим, що й дружина, і чоловік мають свій особистий простір.
Характеристики:
| Розмір, мм | Без підіймального механізму | З під.механізмом/дерево | З під.механізмом/метал |
| 1200*2000 (1900) | 12246 грн | 16671 грн | 18830 грн |
| 1400*2000 (1900) | 12702 грн | 17117 грн |
19291 грн |
| 1600*2000 (1900) | 13161 грн | 17587 грн | 19746 грн |
| 1800*2000 (1900) |
13938 грн |
18365 грн | 20524 грн |
Оббивка: ціна може змінитися залежно від обраного матеріалу оббивки. Ціну уточнюйте в менеджера під час замовлення.



Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі в залежності від налаштувань Вашого монітора.
Постачання: Ліжко постачається в розібраному вигляді в заводській упаковці, послуги зі збирання в ціну не входять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sentenzo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 200 см |
| Ширина ліжка | 120 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | На вибір |
| Каркас ліжка | дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 11 021,40 ₴









