Диван-ліжко "Гренадин"

У маленьких кімнатах найкращий кутовий диван-ліжко. Він може слугувати регулярним або гостьовим місцем для сну.
Дитячий диван-ліжко досить часто вибирається, як проміжний варіант між спальним місцем для новонародженого та напівторним ложем. Виробники приділяють велику увагу дизайну дитячих меблів.
Характеристики:
| Розмір, мм | Без підіймального механізму | З під.мех/дерево | З під.хутро/метал |
| 800*2000 (1900) | 11922 грн |
14643 грн |
16048 грн |
| 900*2000 (1900) | 12380 грн | 15103 грн | 16505 грн |
| 1200*2000 (1900) | 14464 грн | 18028 грн | 20284 грн |
| 1400*2000 (1900) | 15153 грн | 18714 грн | 20872 грн |
| 1600*2000 (1900) | 15838 грн | 19400 грн | 21560 грн |
Оббивка: ціна може змінитися залежно від обраного матеріалу оббивки. Ціну уточнюйте в менеджера під час замовлення.




Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі в залежності від налаштувань Вашого монітора.
Постачання: Ліжко постачається в розібраному вигляді в заводській упаковці, послуги зі збирання в ціну не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sentenzo |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Немає |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація ліжка | |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Немає |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 200 см |
| Ширина ліжка | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | На вибір |
- Ціна: 10 729,80 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання не підходить під вимоги Перевізників і не гарантує безпечне пересилання. Потрібне додаткове паковання (згладжується з Менеджером)









