
Теннессі дзеркало Модерн (не є окремою торговою позицією, замовляється як доповнення до вітальні Теннессі)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 88-167
607 ₴
576,65 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Теннессі дзеркало Модерн (не є окремою торговою позицією, замовляється як доповнення до вітальні Теннессі)
РОЗМІРИ дзеркала "ТЕННЕССІ":
- довжина - 30 см
- висота - 90 см
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
Поставляється в розібраному вигляді в заводській упаковці. Послуги зі збирання у вартість виробу не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 мес |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Вага | 78 |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Дуб сонома/дуб трюфель |
| Ширина ліжка | 80 см |
| Довжина ліжка | 203 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 73 см |
| Довжина спального місця | 80 см |
| Ширина спального місця | 200 см |
| Тип передпокою | стандартна |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Кількість предметів | 1 |
| Глибина | 450 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Висота тумби | 460 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Ширина тумби | 1160 мм |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576,65 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання не підходить під вимоги Перевізників і не гарантує безпечне пересилання. Потрібне додаткове паковання (згладжується з Менеджером




