
Inspiration black від Special4You - зручний та елегантний стілець, буде прекрасною складовою будь-якої обідньої, вітальні чи офісної групи. Він допоможе вам відчути всі переваги розміщення меблів на вашій кухні, вітальні чи офісі. Легкий, повний грації ліній та сучасний дизайн – особливості стільця Inspiration. Втілює у собі найкращі якості, які роблять його яскравою складовою будь-якого інтер'єру. Inspiration має ефектний вигляд та характеризується чудовими експлуатаційними якостями.
- Тип: стілець
- Колір: чорний
- Оббивка: сидіння та спинка - тканина Velvet
- Основа: металеві ніжки забарвлені у чорний колір
- Підлокітники: ні
- Матеріал корпусу: фанера + метал
- Висота стільця: 98 см
- Висота сидіння: 49 см
- Висота спинки: 53 см
- Ширина спинки: 35,5 см
- Ширина сидіння: 41 см
- Глибина сидіння: 41,5 см
- Гранична вага: 120 кг
- Вага нетто: 4,1 кг, брутто: 4,625 кг
- Розміри упаковки ( штук в уп): 114х43х22 см
- Гарантія: 12 місяців
- Країна виробник: Китай
Фактичний колір може відрізнятися. залежить від налаштувань вашого монітора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Eagle |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Спинка | метал, фанера |
| Сидіння | фанера, метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 980 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 415 мм |
| Висота | 980 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴












