Геймерське крісло AMF VR Racer Textile Halk - нове слово у світі геймінгу. Ця ігрова модель крісла так само чудово підійде до вашого робочого або домашнього кабінету. Під час моделювання крісла VR Racer врахували такі параметри, як здатність знімати навантаження з хребта і спини, усунення виникнення болю в попереку, можливість повністю розслабитися, свобода руху корпусу і рук під час інтенсивної гри, відсутність затікання ніг під час тривалого сидіння. Крісло оптимально налаштовується під власника, висота сидіння і підлокітників з каучуку регулюється, є такі зручні пристосування, як додаткова регульована за висотою подушка в районі попереку і м'яка невелика регульована подушка під шию. Стильне і функціональне крісло оцінять багато любителів комп'ютерних ігор або топ-менеджери, які працюють понад 8 годин на день за комп'ютером. Наповнювач крісла забезпечить оптимальну жорсткість, а оббивка зі шкірозамінника PU - довгу службу, прекрасний вигляд, оптимальну терморегуляцію
Характеристики:
- Модель: VR Racer Textile
- Модифікація виробу: Крісло VR Racer Textile Halk
- Колекція: VR Racer
- Механізм гойдання: Tilt
- Матеріал оббивки: Тканина
- Колір оббивки 1: сірий
- Колір оббивки 2: чорний
- Підлокітники: 4D з м'якою PU накладкою
- Хрестовина: Пластикова
- Висота виробу в нижньому положенні: 1330 мм
- Висота виробу у верхньому положенні: 1420 мм
- Ширина виробу: 710 мм
- Глибина виробу: 720 мм
- Діаметр хрестовини: 760 мм
- Ширина сидіння: 390 мм
- Глибина сидіння: 520 мм
- Висота сидіння в нижньому положенні: 520 мм
- Висота сидіння у верхньому положенні: 610 мм
- Висота спинки: 850 мм
- Висота підлокітників від сидіння: 180-250 мм
- Ролики: Прогумовані
- Додаткові опції:
- Регульована подушка під поперек
- Регульована подушка під шию
- Функція нахилу спинки Relax до 155 градусів
- Максимальне навантаження на виріб: 200 кг
- Вага виробу: 30 кг
- Кількість виробів в упаковці: 1 шт
- Об'єм упаковки:0,21 м3
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 30 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 133 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 52 см |
| Глибина крісла | 72 см |
| Ширина крісла | 71 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 85 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Ширина сидіння | 39 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, сталь |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
- Ціна: 8 299 ₴













