Executive white від Special4You втілює в собі найкращі якості сучасних меблів: естетичність, практичність та довговічність. Цей стілець не просто доповнює інтер'єр — він підкреслює його характер і створює відчуття затишку в будь-якому просторі
- Сучасний дизайн та універсальний колір
- Ергономічна форма для комфортного сидіння
- Легка, але міцна конструкціяІдеально поєднується з інтер'єром у стилі сканді, модерн, лофт
Executive Light Grey від Special4You — стильний стілець, який гармонійно впишеться в інтер'єр кухні, столової, вітальні або робочого кабінету. Завдяки витонченому дизайну та світло-сірому відтінку він створює відчуття простору та комфорту
Характеристики:
- Тип: стілець
- Колір: білий
- Оббивка: сидіння і спинка - тканина LAZYBEAR DUSHI (100% поліестер)
- Плотність спинки: 20 kg/m3
- Плотність сидіння: 26 kg/m3
- Основи: металеві ніжки пофарбовані порошковою фарбою. колір чорний, діаметром 32 мм, товщина 1,2 мм
- Підлокітники: нерегульовані
- Матеріал каркаса: фанера + метал
- Висота стільця: 87,5 см
- Висота сидіння: 51 см
- Висота спинки: 42 см
- Ширина спинки внизу: 50 см
- Ширина спинки вгорі: 36 см
- Ширина сидіння: 59 см
- Ширина сидіння всередині: 43 см
- Глибина сидіння: 62,5 см
- Глибина сидіння всередині: 46 см
- Максимальна вага: 120 кг
- Вага нетто: 7,4 кг, брутто: 16,9 кг
- Розміри упаковки (2 штуки в упаковці): 65,5 х 61,5 х 60,5 см
- Гарантія: 12 місяців
- Країна-виробник: Китай
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
Поставляється в розібраному вигляді в заводській упаковці. Послуги зі збирання у вартість виробу не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава стільця (база) | стандартне (4 ніжки) |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | метал, фанера |
| Сидіння | фанера, метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 510 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 875 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стільця | 590 мм |
| Глибина стільця | 625 мм |
| Колір виробу | Світло-сірий |
| Вага | 7.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴








