Turin blue від Special4You - зручний і елегантний стілець, буде прекрасною складовою будь-якої обідньої, вітальні або офісної групи. Він допоможе вам відчути всі переваги розміщення меблів на вашій кухні, вітальні або в офісі. Легкий, повний грації ліній і сучасний дизайн - особливості стільця Sunshine. Втілює в собі найкращі якості, які роблять його яскравою складовою будь-якого інтер'єру. Turin blue має ефектний вигляд і характеризується чудовими експлуатаційними якостями
- Тип: стілець
- Колір: синій
- Оббивка: сидіння і спинка - тканина Elastron-URBAN - (100% поліестер)
- Щільність спинки: 19 кг/м3
- Щільність сидіння: 24 кг/м3
- Основа: металеві ніжки пофарбовані порошковою фарбою. Колір чорний, діаметром 28 мм, товщина 1,2 мм
- Матеріал корпусу: фанера + метал
- Висота стільця: 83,5 см
- Висота сидіння: 50 см
- Висота спинки: 36 см
- Ширина спинки внизу: 49,5 см
- Ширина спинки вгорі: 35 см
- Ширина сидіння: 54 см
- Ширина сидіння всередині: 44 см
- Глибина сидіння: 55,5 см
- Глибина сидіння всередині: 45,5 см
- Гранична вага: 120 кг
- Вага нетто: 4,7 кг, брутто: 12,3 кг
- Розміри упаковки (2 штуки в упаковці): 58 х 53,5 х 62 см
- Гарантія: 12 місяців
- Країна виробник: Китай
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
Поставляється в розібраному вигляді в заводській упаковці. Послуги зі збирання у вартість виробу не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Синій |
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Підстава стільця (база) | стандартне (4 ніжки) |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | метал, фанера |
| Сидіння | фанера, метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 835 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Глибина стільця | 555 мм |
| Колір виробу | Світло-сірий |
| Вага | 4.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴








