Ігрове комп'ютерне крісло Raptor Seat E7696
Геймерські крісла дуже популярні не тільки серед молоді, але і людей середнього віку, які проводять вечори в комп'ютерних баталіях. Незручна поза в грі перенапружує м'язову систему, викликаючи роздратування.
Ігрове комп'ютерне крісло Raptor Seat E7696 має такі характеристики:
- враховує параметри тіла спинку, яка може випрямлятися, опускатися, дозволяючи багаторазово змінювати просторову орієнтацію
- більш широкі, пружні підлокітники дають короткочасний відпочинок кистей рук, поки завантажується новий етап на екрані
- комп'ютерне ігрове крісло – це збільшена по висоті спинка з м'яким підголівником, що виключає необхідність постійно сидіти, нахилившись вперед
- сучасна конструкція газ-ліфта, завдяки якій геймерські ігрові крісла легко модифікуються під будь-який зріст
Орієнтуючись на дешеву ціну, не забувайте, що крісла для комп'ютера ігрові Raptor Seat E7696 можуть виявитися неякісними через невідомого виробника. Ми спеціалізуємося на даній темі і дотримуємося всіх технологічних нюансів виготовлення
Характеристики:
- Тип: геймерське крісло
- Колір: чорно-біле
- Матеріал покриття: сидіння і спинка - чорна артшкіра з вставками з білої артшкіри
- Механізм і налаштування: Tilt з регулюванням гойдання під вагу користувача
- Підлокітники: нерегульовані, матеріал: посилений чорний поліпропілен + накладки
- Хрестовина: посилений пластик, колір чорний з сірими вставками, 320 мм, прогумовані колеса.
- Газліфт в пластиковому чохлі: пофарбований в чорний колір, 80 мм 2-й клас
- У комплекті з кріслом йдуть поперековий валик і подушка-підголівник. Обидві подушки мають анатомічну форму і кріпляться за допомогою спеціальних ремінців
- Висота крісла: - 106 - 114 см
- Висота сидіння: - 45 - 53 см
- Висота спинки: 68 см
- Ширина спинки: талія 50 см, вгору 69 см
- Ширина сидіння всередині: 47 см, в найширшій частині: 49 см
- Ширина сидіння всередині + підлокітник: 59 см
- Довжина сидіння + товщина спинки: 63 см
- Довжина сидіння всередині: 48 см
- Висота підлокітників (від підлоги): 66 - 74 см
- Гранична вага: 120 кг
- Вага нетто: 14,2 кг, брутто: 14,8 кг
- Розміри упаковки: 72 см х 32 см х 58 см
- Гарантія: 12 місяців
- Країна виробник: Китай
Фактичний колір може відрізнятися. Залежить від налаштувань вашого монітора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорно-білий |
| Наявність спинки | Так |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 106 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Вага крісла | 14.2 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Артшкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина спинки | 69 см |
| Висота спинки | 68 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 3 812,07 ₴





